O nás

společnost Ravenell security, s.r.o. prezentuje nový, efektivní způsob ostrahy, založený především na kvalitním výběru a přípravě bezpečnostních pracovníků.

K naplnění této vize se spojili dva špičkoví odborníci, kteří garantují kvalitu dodávky služeb:

Jan Dušek, zkušený operativec, který má více než dvacet let zkušeností z organizace a řízení ostrahy nejrůznějších typů objektů, pracoval v řadě bezpečnostních firem a opakovaně prokázal znalosti a dovednosti v oblasti ochrany majetku a osob.

PhDr. Michal Fábera, guru české komerční bezpečnosti, byl první, kdo přinesl do Česka myšlenku a zásady fyzické ostrahy majetku a osob, generální ředitel několika z největších českých bezpečnostních firem a uznávaný odborník na komplexní oblast komerční bezpečnosti.

Největší důraz při poskytování našich služeb klademe na kvalitním zacvičení na konkrétním pracovišti a unikátním systému průběžné kontroly práce. V tom se zcela lišíme od naší konkurence.
Naším cílem je být flexibilní, místně přítomní a schopní mít neustále přímý kontakt s klientem namísto sítě zástupců bez pravomocí rozhodovat. Chceme vznikající situace řešit ve prospěch našich klientů co nejdříve.
Všichni naši zaměstnanci pracují přímo pro Zákazníka, buď jako strážní nebo jako kontroloři.
Odborným zázemím pro firmu Ravenell je společnost Doverville, s.r.o., která disponuje zdaleka nejširším know how v oblasti odborného výcviku, ale i náboru a prověřování zaměstnanců.